piątek, 13 lutego 2015

Diorama Warzone

Krótka recenzja, dla odmiany czegoś dość starego: Warzonowa diorama z Target Games. Dioramka jest bardzo prosta do złożenia, składa się tylko z dwóch części, wymaga jedynie spiłowania nadlewek na spodzie.


W ruinach porozrzucane są losowo beczki i broń znana z Warzonka, na murach zaś widać symbole korporacji. Na fotce widać logo Legionu (dwa razy :)), Capitolu, Bauhausu, Mishimy i Kartelu.


Z tyłu logo Imperialu i sztandar Bractwa.


Cybernetyczna wstawka Cybertroniku i legionowy symbol Legionu.Jak widać jest to dioramka czysto promocyjna - nie przedstawia niczego sensownego i niespecjalnie nadaje się na stół jako teren. Zakup uważam jednak za udany, mam wielki sentyment do starych edycji a poza tym ruinki świetnie nadadzą się na tło do zdjęć ludków z Oldzone (tm) ;)1 komentarz:

  1. Oldzone :) - no tak chyba trzeba zacząć myśleć o starych edycjach i figurkach patrząc jak WZR się rozwija. Ostatnio tak mi jakoś dziwnie było jak widziałem tą (chyba z pięć razy wystawioną) aukcję z drop podami (które sam mam gdzieś głęboko w szafce), których nikt nie kupił, choć są tak rzadkie. A stojaczek to zajebiście stylowy przycisk do papieru :).

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.